O nás

Sme partia ľudí, ktorá miluje a váži si prírodu a všetko to, čo nám príroda dáva. V minulosti sme sa pri riešení zdravotných problémov v našej rodine nevedeli vnútorne stotožniť s postupmi klasickej medicíny a hľadali sme alternatívy z prírodných zdrojov.


Stretnutie s Bohumilom Juklom

Mali sme to šťastie, že sme osobne spoznali známeho českého bylinkára p. Bohumila Jukla, ktorý nás našich zdravotných problémov zbavil.

Začali sme jeho produkty využívať a tak sme sa „na vlastnej koži“ presvedčili o kvalite a účinnosti jeho prírodných produktov. Postupným študovaním a získavaním informácii v oblasti zdravia sme sa rozhodli poskytnúť prostredníctvom našej web stránky kvalitné, prírodné, bylinné doplnky stravy a zároveň poskytnúť odborné poradenstvo všetkým tým, ktorí hľadajú pomoc, radu pri zdravotných problémoch a ich riešení pomocou výživových doplnkov.

Bohumil Jukl

Bohumil Jukl


Bylinkárstvo B. Jukla

Naša predajňa v Trenčíne

Produkty pre kvalitnejší život

Všetky produkty sú vyrobené z bylín rastúcich na Slovensku i v Čechách, čiže v prostredí, do ktorého sme sa narodili. Priaznivo pôsobia na organizmus, na zlepšenie stavu rôznych zdravotných problémov a sú určené k udržaniu zdravého tela i duše.

Takisto všetok doplnkový tovar, ktorý nájdete na našom e-shope, bol dôkladne vybratý ako súčasť celku, ktorý má za dôsledok kvalitnejší a zdravší život. Ponúkame vám filtre na prípravu kvalitnejšej vody, zdravé svetlo do priestorov, kde nemáte dostatok prírodného svetla i zdravú kozmetiku.


Produkty pre kvalitnejší život

Všetky produkty sú vyrobené z bylín rastúcich na Slovensku i v Čechách, čiže v prostredí, do ktorého sme sa narodili. Priaznivo pôsobia na organizmus, na zlepšenie stavu rôznych zdravotných problémoch a sú určené k udržaniu zdravého tela i duše.

Takisto všetok doplnkový tovar, ktorý nájdete na našom e-shope, bol dôkladne vybratý ako súčasť celku, ktorý má za dôsledok kvalitnejší a zdravší život. Ponúkame Vám filtre na prípravu kvalitnejšej vody, zdravé svetlo do priestorov, kde nemáte dostatok prírodného svetla, i zdravú kozmetiku.

Bylinkárstvo B. Jukla

Naša predajňa v Trenčíne


“Život, ktorý žijeme v súlade s prírodou nám prináša zdravie a spokojnosť.”

tím Prameň zdravia