Prečo nakupovať u nás

Nasledovanie p. Janču

Bohumil Jukl je nasledovníkom p. Ing. Jiřího Janču, CSc., presláveného terapeuta alternatívnej medicíny. Receptúry produktov p. Jukla vychádzajú z učenia p. Janču.

Bohaté skúsenosti

Viac ako 20-ročná tradícia v Českej a Slovenskej republike svedčí o bohatých skúsenostiach v oblasti fytoterapie aj výživových produktov a poradenstva pri zdravotných problémoch.

Spokojní zákazníci

Takisto obrovské množstvo spokojných zákazníkov, ľudí, ktorí sa obrátili na p. Jukla pri riešení svojich problémov, svedčí o tom, že jeho produkty skutočne pomáhajú.

Osobná skúsenosť

Aj nám tieto preparáty pomohli vyriešiť  naše zdravotné problémy v rodine. Na „vlastnej koži“ sme sa presvedčili o účinnosti prírodných produktov p. Bohumila Jukla.

Kvalita produktov

Výroba produktov prebieha v priestoroch, ktoré sú certifikované Ministerstvom zdravotníctva Českej republiky. Kvalita je neustále kontrolovaná vo vlastných laboratóriách.

Neustály vývoj

Výroba produktov bol viackrát zdokonalená. Príkladom je výroba tabliet, kedy sa ukázalo, že strojovo vyrobené tablety sú menej účinné, ako ručne vyrobené, preto sa od nej upustilo.

Takisto všetok doplnkový tovar, ktorý nájdete v ponuke, bol dôkladne vybratý ako súčasť celku, ktorý má za dôsledok kvalitnejší a zdravší život. Ponúkame vám filtre na prípravu kvalitnejšej vody, zdravé svetlo do priestorov, kde nemáte  dostatok prírodného svetla i zdravú kozmetiku.


Chcete aj vy skúsiť prírodné produkty p. Bohumila Jukla?